به تازگی
هلدینگ سرمایه‌گذاری فیصل اعلام کرده در راستای برنامه‌ریزی امارات متحده عربی برای توسعه گردشگری پزشکی به تازگی قرارداد مشارکت بلند مدتی با یک شرکت اسپانیایی برای توسعه مراکز دندان‌پزشکی در شهرهای امارات و ابوظبی امضاء کرده است.

شرکت دنتال اسپانیا با امضاء این قرارداد متعهد شده در امارات متحده عربی و ابوظبی اولین شبکه بین‌المللی دندان‌پزشکی را دایر کند تا علاوه بر ارایه خدمات به ساکنان و مهاجران منطقه، گردشگران پزشکی سایر نقاط جهان را نیز در بالاترین سطوح خدمات درمان کند.

مدیراجرایی هلدینگ فیصل و مدیر شبکه بین المللی خدمات دندان‌پزشکی این پروژه گفت: این قرارداد به عنوان اولین پروژه هلدینگ فیصل در خاورمیانه است و با توجه به بررسی‌های انجام شده از بازار گردشگری پزشکی متوجه شدیم شکاف قابل توجهی در بخش خدمات دندان‌پزشکی منطقه دیده می‌شود و تناسبی میان ارایه خدمات و تقاضای موجود نیست.

گردشگری پزشکی در دبی

برت شفر در ادامه افزود: تحلیلگران اقتصادی و تیم تحقیقاتی هلدینگ فیصل با بررسی دو ساله بازار خدمات گردشگری پزشکی و همچنین افزایش تقاضای سفرهای عمومی، دیپلماتیک و تجاری به منطقه خاورمیانه به این نتیجه رسیدند که سرمایه‌گذاری در بخش ارایه خدمات دندان‌پزشکی بهترین گزینه است و دوره بازگشت سرمایه‌ بسیار کوتاهی خواهد داشت.

به گفته مدیر خدمات دندان‌پزشکی این پروژه نکته قابل توجه برای سرمایه‌گذاری در بخش ارایه خدمات دندان‌پزشکی موضوع توسعه و رونق گردشگران پزشکی ثانویه است و همان‌طور که قبلا اشاره شد توسعه گردشگری عمومی و تجاری در سراسر دهکده جهانی این فرصت را در اختیار زیرمجموعه‌های گردشگری پزشکی مثل دندان‌پزشکی و کاشت مو قرار می‌دهد که در دوره بسیار کوتاه مدت مثل یک هفته‌ای خدمات مورد نیاز گردشگران را با کیفیت مناسب و قیمت قابل رقابت ارایه کنند.

شفر نام این شبکه ارایه خدمات دندان‌پزشکی را ASISA اعلام کرد و گفت: این مرکز ارایه خدمات دندان‌پزشکی با استفاده از بروزترین فناوری‌ها و تجهیزات موجود در بخش ارایه خدمات دندان‌پزشکی فعالیت خود را طی سه ماه آینده آغاز خواهد کرد و در نهایت می‌تواند با استفاده از سیستم بازاریابی آنلاین خود در سراسر جهان نسبت به جذب مخاطبان گام موثری بردارد.

مدیراجرایی هلدینگ فیصل همچنین تاکید کرد: آمار بالای تقاضای سفر به امارات متحده عربی به دلیل تغییر شرایط تجاری منطقه و همچنین سرمایه‌گذاری‌های گسترده شرکت‌های چندملیتی در این منطقه از خاورمیانه این فرصت را ایجاد می‌کند که بتوانیم در سراسر جهان بازاریابی دقیقی داشته باشیم که این موضوع را با انعقاد قراردادهای ارایه خدمات به پرسنل و مدیران شرکت‌های بین المللی دنبال خواهیم کرد.

منبع:دندانه

Views All Time
Views All Time
4
Views Today
Views Today
1