پرفروش‌ترین کتاب آمازون، راهنمایی برای شکستن چرخه بدهی‌های دندان‌پزشکان است

کتاب دندان‌پزشک غنی، دندان‌پزشک فقیر، در چند طبقه‌بندی موضوعی مختلف که شامل موضوعات مالی و کسب‌وکار می‌شوند، در صدر فهرست پرفروش‌ترین کتاب‌های سایت آمازون قرار گرفته است. این کتاب که نخستین بار ماه می سال ۲۰۱۶ توسط انتشارات Black Card Books طراحی و در آمریکا به چاپ رسیده و به قلم ریچ کلاوس Rich Clouse به رشته تحریر درآمده است، موفقیت دندان‌پزشکان را در فعالیت‌های حرفه‌ای تضمین می‌کند.

دندان‌پزشک غنی، دندان‌پزشک فقیر، راهنمایی برای رسیدن دندان‌پزشکان به یک زندگی بدون قرض و بدهی است و در اصل برای این نوشته شده است که به خوانندگان بگوید با قرض‌هایی که برای تحصیل و تأسیس مطب و خرید تجهیزات و ملک می‌گیرند، چقدر ضرر می‌کنند و به آنان بیاموزد به قرض و عایدی مطب خود متفاوت نگاه کنند.

ریچ کلاس، نویسنده این کتاب، یک کارشناس بیمه است که درزمینهٔ اتلاف سرمایه، بدهی، برنامه‌ریزی مسئولیت، خدمات بازنشستگی و اقتصاد کلان تخصص دارد. او همچنین یکی از مشاوران اقتصادی و بیمه‌گران عمر باتجربه است که در کمیته‌ها و هیات‌های مشاوره مختلف خدمات ارائه می‌دهد.

او می‌گوید:” دندان‌پزشک غنی، دندان‌پزشک فقیر”، به دندان‌پزشکان می‌آموزد چگونه بدهی‌های خود را کاهش و عایدی مطب خود را در آینده افزایش دهند. علاوه بر این، با این کار آن‌ها می‌توانند پول‌هایی که صرفه‌جویی کرده‌اند را در کاری که بازنشستگی و مالیات ندارد برای آینده سرمایه‌گذاری کنند.

بسیاری از دندان‌پزشکان افزایش هزینه‌ها را که با پیشرفت علم و تکنولوژی رخ می‌دهد، پیش‌بینی نمی‌کنند. راه‌حل این مشکل، سرمایه‌گذاری است که این قدرت را به دندان‌پزشک می‌دهد که افزایش هزینه‌های آتی را مدیریت کند.

زندگی بدون قرض، محبوب‌ترین انتخاب دندانپزشکان
زندگی بدون قرض، محبوب‌ترین انتخاب دندانپزشکان

ریچ کلاس، در سایت شخصی خود درباره مفاهیم بنیادی که این کتاب سعی در توضیح و آموزش آن‌ها دارد می‌گوید:
منظور از مفهوم سرمایه‌گذاری، کنترل کردن نقدینگی و سرمایه در گردش است که سبب می‌شود بتوانید بر عایدی مطب خود مدیریت کنید. مقایسه بین قرض گرفتن از بانک با نسیه خریدن تجهیزات، پرداخت نقدی هزینه‌ها یا داشتن حساب سرمایه‌گذاری شخصی، از جمله موضوعات این کتاب است که شما را شگفت‌زده می‌کند و زمانی که شما به مزایای این روش‌ها واقف شوید، با خود می‌گویید که چرا کسی تاکنون این استراتژی را برای شما بازگو نکرده است. برای مثال آیا شما تاکنون ترجیح می‌دادید هزینه‌های خود را از طریق سیستم بانکی پرداخت کنید یا این کار را از طریق حسابی که خودتان آن را کنترل می‌کنید انجام بدهید؟ کتاب دندان‌پزشک غنی، دندان‌پزشک فقیر به شما خواهد گفت که بهتر است چگونه این کار را بدون اینکه بگذارید سود این گردش حساب را دیگران ببرند انجام بدهید.

یکی از نکات مهم دیگر، این است که شما می‌توانید با محدود کردن قرض‌های خود، یک سیستم قوی برای افزایش ثروت بسازید. اگر شما چند سالی است که در مطب خود مشغول به کار هستید، احتمالاً پیش از این هم افزایش هزینه‌های ناشی از پیشرفت تکنولوژی را پیش‌بینی نمی‌کردید. آیا گمان می‌کنید که با گذر زمان این هزینه‌ها کاهش می‌یابند یا شیب افزایش آن‌ها با سرعت کمتری زیاد می‌شود؟ خیر! چنین نیست. راه‌حل، مدیریت کردن افزایش هزینه‌ها، استفاده از برنامه‌ریزی در سرمایه‌گذاری است که به شما این امکان را می‌دهد که افزایش هزینه‌ها را از طریق یک سیستم مطمئن مدیریت کنید و علاوه بر آن، برای دوران بازنشستگی خود، پس‌اندازی بدون مالیات داشته باشید.

زمانی که این سیستم سرمایه‌گذاری گسترش می‌یابد، شما می‌توانید از آن برای مطب خود پول برداشت کنید تا بدهی‌هایتان را پرداخت کنید یا تجهیزات جدید بخرید. بنابراین پولی که پیش از این به بانک می‌پرداختید، حالا به حسابتان می‌رود و تفاوت در این است که به جای اینکه پولتان را در بانک بریزید، برای گسترش کار خود مصرف می‌کنید. حال سؤال شما این است که چگونه باید این کار را انجام بدهید؟ کتاب “دندان‌پزشک غنی، دندان‌پزشک فقیر” در پله‌پله این مسیر با شما همراه است و شما را به سمتی می‌برد که بتوانید سرمایه در گردش و بودجه خود را مدیریت کنید.

به‌طور کلی در این کتاب شما یاد می‌گیرید که:
چرخه بدهی‌ها و بیشتر و بیشتر زیر بار قرض رفتن برای خرید تجهیزات به‌روز را بشکنید. در کوتاه‌سخن، شما می‌آموزید چگونه برای سرمایه خود برنامه‌ریزی کنید و به این ترتیب، بدهی‌های خود را محدودتر و محدودتر کنید.

موضوعاتی که این کتاب به آن‌ها می‌پردازد:

سرمایه‌گذاری کردن پولی که می‌توانید آن را کنترل و از آن استفاده کنید شما را غنی می‌کند.
چگونگی سرمایه‌گذاری با حفظ LUC (نقدینگی، بهره‌وری و کنترل) سرمایه در دستان خود.
آیا پیش از این راه بهتر و کارآمدتری برای پرداخت بدهی‌های خود داشته‌اید؟
آیا راه بهتری به‌غیر از قرض کردن برای خرید تجهیزات دندان‌پزشکی دارید؟ در اصل هدف این کتاب این است که به شما ۲ راه بیاموزد تا پول خود را به جای اینکه در موسساتی که از آن‌ها قرض کرده‌اید بریزید، پس‌انداز کنید.
نگه‌داری پول سخت است. شما باید برای به داست آوردن آن تلاش کنید، برای آن مالیات بپردازید و تصمیم بگیرید آن را کجا باید نگه‌داری کنید. این کتاب درصدد است به شما بیاموزد چگونه باید از قسمت اعظم پولی که برای به دست آوردن آن به‌سختی تلاش کرده‌اید نگه‌داری کنید.
این کتاب راه‌های معمول پرداخت هزینه تجهیزات دندان‌پزشکی که شاید شما بسیاری از آن‌ها را نشناسید را با هم مقایسه و به شما راهکارهایی را پیشنهاد می‌کند که پیش از این آن‌ها را نمی‌شناختید.
در پایان باید گفت، خبر خوب این است که ریچ کلاوس به مناسبت موفقیتی که کسب کرده است، به کسانی که به وب‌سایتش مراجعه می‌کنند، یک کپی رایگان از نسخه الکترونیکی کتابش هدیه می‌دهد و اگر شما هم مایل به خواندن این کتاب به صورت رایگان هستید، می‌توایند به آدرس

richdentist-poordentistbook.com مراجعه کنید.

منبع:دندانه

Views All Time
Views All Time
7
Views Today
Views Today
1