یک کلینیک دندان‌پزشکی در دبی، به دلیل ایجاد ازدحام و ترافیک در جشن روز بازگشایی‌ با برخورد قانونی اداره بهداشت این شهر مواجه شد.

به گزارش رسانه‌های ملی امارات متحده عربی، کلینیک دندان‌پزشکی ضیات (Ziyath) که در جاده‌ الوصل، در منطقه جمیرا واقع شده، روز جمعه، دوم فروردین۹۸ به دلیل وعده‌ اعطاء جوایز شگفت‌انگیز جشن افتتاحیه نظیر گوشی تلفن آی‌فون، هندزفری ایرپاد، پلی‌استیشن، تلویزیون، ۲۰۰ عدد پاور بانک، غذا و… با استقبال بی‌نظیر مردم مواجه و موجب ایجاد ترافیک شدیدی در جاده الوصل شد.

در نهایت پلیس برای بازگشایی ترافیک منطقه جمیرا که از مناطق مسکونی محبوب و مقصد توریست‌ها به شمار می‌رود، وارد عمل شد و به دنبال این اتفاق، اداره بهداشت دبی اعلام کرد با این کلینیک برخورد خواهد کرد.

کلینیک ضیات در بیانیه‌ای در شبکه‌های اجتماعی اظهار کرده است: «ما به خاطر این اتفاق عذرخواهی می‌کنیم. مردم قبل از ساعت ۵ عصر که قبلاً برای شروع توزیع هدایا اعلام شده بود آمده بودند و جمعیت آن‌قدر زیاد بود که ما از پس کنترل آن برنمی‌آمدیم. کسی به حرف ما گوش نمی‌داد و هر کس هدیه خود را می‌خواست. ما خیلی سعی کردیم خانم‌ها و آقایان را از هم جدا کنیم، اما متأسفانه موفق نشدیم.»

اداره بهداشت دبی درباره دلیل خود برای این برخورد قانونی گفت: «این کلینیک دندان‌پزشکی بدون اخذ مجوزهای لازم بخش تنظیم مقررات اداره بهداشت دست به اقدام تبلیغاتی زده است و در ضمن در این تبلیغ پروتکل‌های لازم را رعایت نکرده، چرا که وعده اعطاء تلویزیون و موبایل به بازدیدکنندگان داده که منجر به ایجاد ترافیک در جاده‌ی الوصل شده است.»

توضیح تصویر: تصویری از ازدحام جمعیت اطراف کلینیک ضیات در شبکه‌های اجتماعی.

منبع:دندانه

Views All Time
Views All Time
7
Views Today
Views Today
1