رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی از افتتاح ساختمان جدید دندان‌پزشکی پردیس بین‌الملل این دانشگاه تا پایان سال۹۵ خبر داد و گفت: دانشجویان رشته دندان‌پزشکی پردیس بین‌الملل این دانشگاه از اوایل فروردین ماه سال آینده در ساختمان جدید مستقر می‌شوند.

دکتر علی اصغر پیوندی با اعلام این خبر اظهار کرد: ساختمان دندان‌پزشکی پردیس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که در خیابان جمال‌زاده واقع شده، وضعیت خوبی ندارد. در واقع این یک ساختمان اجاره‌ای است که به ناگزیر و موقتا کلاس‌های دانشجویان در آن برگزار می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به خرید ساختمان جدید برای دانشجویان دندان‌پزشکی پردیس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، تصریح کرد: این ساختمان ۸ تا ۱۰ طبقه در خیابان دربند واقع شده و ۳۰ واحد دارد که به ارزش ۳۵ میلیارد تومان برای استقرار کلاس‌های دانشجویان دندان‌پزشکی پردیس بین‌الملل این دانشگاه خریداری شده است.

رییس دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با تاکید بر اینکه روند انتقال دانشجویان دندان‌پزشکی پردیس این دانشگاه به ساختمان جدید از اول فرودین ماه ۹۶ شروع می‌شود، گفت: در حال حاضر ساختمان جدید دندان‌پزشکی خیابان دربند در حال تجهیز است و روند انتقال کلاس‌های دانشجویان به ساختمان جدید از اول فروردین سال آینده آغاز خواهد داشت. در واقع قبل از پایان سال تمامی دانشجویان به ساختمان جدید منتقل می‌شوند.

دکتر پیوندی همچنین خاطرنشان کرد: ساختمانی که در خیابان جمال‌زاده در اختیار دانشجویان دندان‌پزشکی پردیس بین‌الملل این دانشگاه قرار گرفته است، ساختمانی اجاره‌ای است که در زمان ادغام دانشگاه ایران با علوم پزشکی تهران، در اختیار دانشگاه ما قرار گرفته بود. بنابراین این ساختمان کاملا قدیمی است و وضعیت مناسبی برای آموزش دانشجویان ندارد. امیدوارم با انتقال دانشجویان به ساختمان جدید، بسیاری از مشکلات و دغدغه‌های این دانشجویان رفع شود.

وی در ادامه، به آخرین وضعیت طرح تجمیع هفت دانشکده دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اشاره کرد و افزود: در این پروژه زمینی از آستان قدس رضوی و جهاد دانشگاهی خریداری و پول آن نیز پرداخت شده است؛ این تجمیع که شامل هفت دانشکده، یک کتابخانه مرکزی و فضای فرهنگی است، در قسمت غرب درِ وردی دانشگاه قرار گرفته که کار اجرایی آن اوایل سال ۹۶ و قبل از پایان دولت یازدهم آغاز خواهد شد.

منبع:دندانه

Views All Time
Views All Time
12
Views Today
Views Today
1

یک پاسخ به “دانشجویان دندانپزشکی پردیس بین‌الملل شهید بهشتی به ساختمان جدید می‌روند”