لامینیت‌های مرد عروسکی که برای طراحی لبخندش از انگلیس به ایران سفر کرده بود، هفت هفته بیشتر دوام نیاورد!

لبخند مرد عروسکی فروریخت!
آلورز

رودریگو آلورز Rodrigo Alves، ستاره تلویزیون انگلیس که ایران را برای دهمین جراحی بینی‌ پرخطر و تعویض لامینیت دندان‌هایش انتخاب کرده بود، پس از گذشت کمتر از دو ماه، یک روز صبح از خواب بیدار شد و دید که سه تا از پرسلین‌های دندان‌هایش روی بالش‌اش ریخته‌اند! به همین دلیل او که در سفری در اسپانیا بود و می‌ترسید کسی او را با این چهره ببیند، مجبور شد به سرعت به کلینیک دندان‌پزشکی برود تا آن‌ها را ترمیم کند.
رودریگو آلورز درباره این اتفاق می‌گوید: «من باید شب قبل از اینکه پرسلین ونیرهایم بشکنند، کابوس دیده و دندان قروچه کرده باشم. البته آن‌ها نباید به این راحتی کنده شوند، اما ونیرهای من خاص هستند و اغلب دندان‌پزشکان چنین ونیرهایی که بیش از اندازه بزرگ و عریض باشند را درست نمی‌کنند. به همین دلیل دندان‌پزشکی که آن‌ها را ترمیم کرد، به من گفت باید روی دندان‌هایم یک محافظ بگذارم که دیگر این اتفاق نیفتد.»

آلورز که با انجام بیش از شصت عمل جراحی تحت بیهوشی و صد جراحی سرپایی زیبایی، از خود یک انسان جدید یا بهتر است بگوییم انسانی با ظاهر مصنوعی شبیه عروسک ساخته است، به باربی یا مرد عروسکی تبدیل شده است. او درباره انگیزه‌اش برای این کار می‌گوید: «بدون هیچ خجالتی، باید بگویم روح من اشتباهی در جسم قدیمی‌ام قرار گرفته بود و حالا پس از اینکه این جراحی‌ها را انجام داده‌ام، از آنچه در آینه می‌بینیم راضی هستم.»
او ادامه می‌دهد: «بعد از اینکه ونیرهایم را عوض کرده‌ام، خیلی‌ها نسبت به ونیرهای جدیدم انتقاد می‌کنند. هرکس به من می‌رسد، می‌گوید آن‌ها زیادی بزرگ هستند و خیلی مصنوعی به نظر می‌رسند، اما خودم واقعاً ظاهر جدید دندان‌هایم را دوست دارم.»

مرد عروسکی که به نظر می‌رسد کم‌کم از جراحی‌های زیبایی خسته شده و به آنچه می‌خواسته رسیده باشد، می‌گوید تصمیم دارد سعی کند به جای جراحی، با تغییر سبک زندگی‌اش به خواسته‌اش برسد. او ادامه می‌دهد: «جدیداً لباس‌هایم برایم تنگ شده‌اند و فهمیده‌ام اضافه وزن پیدا کرده‌ام، اما می‌خواهم اضافه وزنم را به روش طبیعی کم کنم. می‌خواهم همان کاری را انجام بدهم که دیگران انجام می‌دهند. قبلاً تا لباس مورد علاقه‌ام به تنم نمی‌رفت، یک وقت می‌گرفتم و یک لایپوساکشن تهاجمی می‌کردم، اما حالا بدنم پر از فیبروز است و لایپوساکشن مجدد، برایم دردسر ساز خواهد شد. بنابراین، برای اولین بار در زندگی‌ام، به ورزش کردن رو آورده‌ام!»

لبخند مرد عروسکی فروریخت!
لبخند مرد عروسکی فروریخت!
لبخند مرد عروسکی فروریخت!
آلورز

منبع: